Conservas Santos
-
Conservas Santos Zestaw degustacyjny sardynek 3 × 120 g
No reviewsCena regularna 63,52 PLNCena regularnaCena jednostkowa 176,44 zł/kgCena promocyjna 63,52 PLN -
Conservas Santos BIO Sardynki w oliwie 120 g
No reviewsCena regularna 25,38 PLNCena regularnaCena jednostkowa 211,50 zł/kgCena promocyjna 25,38 PLN -
Conservas Santos Śródziemnomorskie filety z makreli 120 g
No reviewsCena regularna 25,38 PLNCena regularnaCena jednostkowa 211,50 zł/kgCena promocyjna 25,38 PLN -
Conservas Santos Zestaw konserw rybnych 3 × 120 g
No reviewsCena regularna 63,52 PLNCena regularnaCena jednostkowa 176,44 zł/kgCena promocyjna 63,52 PLN
Ten tydzień:
🇵🇹 W tym tygodniu z Portugalii: Conservas Santos, Campos Santos, José Gourmet i Bom Petisco.
Nasze półki uzupełniły nowe portugalskie produkty. Odkryj sardynki, petingas, makrelę i zestawy degustacyjne Conservas Santos, oliwę extra virgin Campos Santos, premium konserwy José Gourmet oraz świeżo uzupełnione bestsellery Bom Petisco.
W tym tygodniu wyróżniamy portugalskie sardynki — od codziennych klasyków po puszki gourmet — a także oliwę i wyjątkowe smaki.
🐟 Bom Petisco
✨ Premium sardynki José Gourmet
🇵🇹 Sardynki i makrela Conservas Santos
🫒 Oliwa extra virgin Campos Santos
🌶️ Warianty klasyczne, cytrynowe, pikantne i wędzone
Zacznij od naszych propozycji tygodnia poniżej, a następnie odkryj pełne kolekcje marek.
-
José Gourmet Sardynki w oliwie extra virgin 120 g
No reviewsCena regularna 29,62 PLNCena regularnaCena jednostkowa 246,83 zł/kg31,36 PLNCena promocyjna 29,62 PLNW promocji -
José Gourmet Oliwa z Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsCena regularna 69,95 PLNCena regularnaCena jednostkowa 279,80 zł/DCena promocyjna 69,95 PLN -
Sardynki NURI w oliwie z oliwek
14 reviewsCena regularna 25,20 PLNCena regularnaCena jednostkowa 201,60 zł/kgCena promocyjna 25,20 PLN -
Sardynki Minerva w oliwie z oliwek i cytrynie
8 reviewsCena regularna 19,05 PLNCena regularnaCena jednostkowa 158,75 zł/kgCena promocyjna 19,05 PLN -
NURI Sardynki w oleju oliwkowym z przyprawami
No reviewsCena regularna 25,20 PLNCena regularnaCena jednostkowa 201,60 zł/kgCena promocyjna 25,20 PLN -
Conservas Santos Sardynki w oliwie z cytryną 120 g
No reviewsCena regularna 19,05 PLNCena regularnaCena jednostkowa 158,75 zł/kgCena promocyjna 19,05 PLN
Kolekcja: Conservas Santos
Odkryj portugalskie konserwy rybne Conservas Santos: sardynki, makrelę i pasztety rybne.